Door: Roland de Jong
AXEL - Twee minderjarige jongens zijn vannacht door de politie thuisgebracht nadat ze in Axel onnodig bij allerlei adressen hadden aangebeld.
De politie kreeg rond 03.00 uur meerdere meldingen binnen over jongeren die aan het belletje lellen waren. Eenmaal in Axel aangekomen, kregen de politieagenten de 'daders' al snel in het vizier.
Het baldadige duo ging er in eerste instantie rennend vandoor, maar kon later alsnog worden gevat. De politie heeft de twee bij hun ouders afgezet.
Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Michel (1-12-2024 om 13:58)
Haha dit is toch wat de jeugd behoort te doen. Onschuldig kattenkwaad!
Willemine (1-12-2024 om 13:12)
Nou dat baldadige belletje lellen vind ik niet direct het ergste. Wel dat die snotpieken om drie uur 's nachts nog over staat lopen. Wat voor ouders hebben die kinderen?????
Goesenaartje (1-12-2024 om 12:43)
Minderjarige kinderen die om 3 uur 's nachts nog buiten lopen? Lekker bezig ouders.
Lekker nuchter (1-12-2024 om 11:54)
Ouderwets belletje lellen noemen ze zoiets
Eerste |
Vorige |
|
1 |
2 |
3 |
|
Volgende |
Laatste |