Door: Eugène Harthoorn
OOSTBURG – De man die gisterenavond om het leven kwam bij een steekpartij op de Commerswerveweg (N253) bij Oostburg is een 67-jarige man uit Aalst in België. De toedracht van het geweldsincident is een ruzie geweest, volgens de politie.
Gisterenavond kwam er rond 21.15 uur bij de alarmcentrale een melding binnen dat er een incident had plaatsgevonden in een auto aan de Commerswerveweg. Er zou iemand gewond zijn geraakt bij een steekincident. Ter plaatse bleek dat de bestuurder, een 67-jarige man uit Aalst (B), zwaargewond in de auto zat. Er werd direct medische hulp aan hem gegeven maar dat mocht helaas niet meer baten. In de auto zat een vrouw die getuige was geweest van het incident. De verdachte, die ook in de auto had gezeten en een bekende was van de twee andere inzittenden, was gevlucht.
Er is direct via burgernet en social media aandacht gevraagd voor dit incident en dan met name dat we op zoek waren naar de verdachte. Dat hielp want na enige tijd kregen we een melding dat men de verdachte had gezien aan de Oostburgsestraat in Zuidzande. De 44-jarige verdachte uit Knokke Heist (B) is meteen aangehouden. Er is een onderzoek gestart in en rondom de auto waar het incident heeft plaatsgevonden. Er zijn getuigen gehoord die na het incident dingen hadden gezien of meegekregen. De verdachte is aan het bureau ingesloten en zal voorlopig vast blijven zitten. Hij wordt maandag voorgeleid aan de rechter-commissaris.
Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Peter (18-1-2025 om 03:14)
Te gast in Nederland en je neemt een steekwapen mee, en je steekt gewoon iemand dood; Daarvoor komt het zwakzinnige rechtssysteem nog wel in actie, maar de strafmaat is altijd ondermaats eerder een trauma erbij. Ik vraag me af als die gast nu zelf ook de doodstraf krijgt, had hij deze liquidatie dan ook uitgevoerd?
Drica (18-1-2025 om 00:07)
Zo te lezen 3 Belgen die ff tussendoor weer op weg waren naar de kust. Had het slachtoffer geen zin om deze rit vrijwillig af te leggen en ontstond daardoor de ruzie? Misschien werd hij al gedurende de hele rit bedreigd. Onderzoek zal uitwijzen waarom dit zo moest aflopen.
RIP meneer ! Sterkte mevrouw die dit heeft moeten meemaken(machteloos)
De hoge hoed (17-1-2025 om 18:15)
Je moet wel een heel empathieloos slecht stuk vreten zijn om tot zoiets in staat te zijn. Een ruzie krijgen de meeste mensen wel eens mee te maken, maar dan ook doodleuk een mes op zak hebben laat al zien wat voor minderwaardigheidscomplexje deze dader heeft. Met een mes voelt hij zich pas machtig en een man, de kleuter. Eigenlijk een heel zielig hoopje 'mens'. TBS en nooit meer vrijlaten zo'n gek. Maar ja, Nederland kennende....hij zal wel weer verward zijn of zoiets? Al die pedo narcisten krijgen ook altijd lage straffen terwijl ze de levens van kinderen verwoesten. Debiel land. Heel veel sterkte voor de nabestaanden.
Sjaak (17-1-2025 om 17:03)
Je kan helemaal niets meer zeggen in het verkeer, allemaal zeer korte lontjes en/of lachgas op.!
Ik zeg tegen een automobilist, meneer uw koplamp is stuk !
Zomaar om hem een bekeuring te besparen, steekt hij zijn middelvinger op en zegt……bemoei je er niet mee !
Kortom, ik zeg niets meer , de asos .
Marretje (17-1-2025 om 14:59)
Jip en de lontjes worden steeds korter, en de opgelegde straffen ook,
fred (17-1-2025 om 12:32)
de criminaliteit, moorden, vergeldingen waren vroeger dingen die alleen in de grote steden gebeurde, ver van ons bed.
laatste jaren opmerkelijk veel in het o zo rustige zeeland ( zeeuws vlaanderen ) waar gaat dit heen. kunnen we straks s' avonds niet meer buiten komen zoals in bepaalde buurten in de randstad.
Eerste |
Vorige |
|
1 |
2 |
|
Volgende |
Laatste |