Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Nel (19-1-2025 om 09:45)
Job kan je nu eens uitlegen wat je bedoeld? Ik kan er niets van maken. Jammer dat er altijd weer van die raddraaiers zijn en leuke evenementen kapot maken!!
Goesenaartje (18-1-2025 om 19:01)
Drank en drugs, dat is het probleem.
Willem (18-1-2025 om 17:23)
Het evenement trek het publiek, en in dit geval is dat niet erg slim , dus als er bier in zit werken de laatste hersencellen niet meer.
Dus afschaffen dat nutteloze rondjes rijden
Klaas vaak (18-1-2025 om 17:10)
Gaat het goed Job, aan de tekst te zien heb jij de corrigerende tik gehad.
michel (18-1-2025 om 14:49)
Jammer dat op dit soort evenementen altijd van die kansloze tokkies afkomen. Vechtsport, motorsport, voetbal.. altijd dezelfde onrendabelen langs de kant. Wat een treurnis
VdVonck (18-1-2025 om 14:10)
Jaap, u neemt me de woorden uit de mond!
Eerste |
Vorige |
|
1 |
2 |
3 |
|
Volgende |
Laatste |