Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
Geen files

Man aangehouden na achtervolging in Zonnemaire

Toegevoegd: 10-05-2025, 07.35 uur
Man aangehouden na achtervolging in Zonnemaire
© Foto: HVZeeland.nl (archief)
Door: Roland de Jong

ZONNEMAIRE - De politie heeft vrijdagmiddag in Zonnemaire na een korte achtervolging een 44-jarige man uit Zierikzee aangehouden. Hij kwam tot stilstand in een voortuin en bleek al vaker met de politie in aanraking te zijn gekomen.

Agenten zagen de man rond 17.15 uur in zijn auto rijden op de Kruisweg. Hij droeg geen gordel en daarom werd besloten hem een stopteken te geven. De verdachte ging er echter vandoor. Na een korte achtervolging kwam de auto tot stilstand in de voortuin van een woning aan de I.M. van de Bijlstraat.

Bij nader onderzoek bleek dat de bestuurder een 44-jarige inwoner van Zierikzee was die al vaker was betrapt op verkeersovertredingen, zo meldt de politie. De man bleek onder invloed van verdovende middelen en reed terwijl zijn rijbewijs ongeldig was verklaard. In de auto lag een rugzak met daarin een flinke hoeveelheid drugs.

De Zierikzeeënaar is aangehouden en aan het bureau ingesloten.

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Rien (10-5-2025 om 09:52)
Een echte loser.
Cookie-instellingen beheren