Door: Ravi Elshout
CADZAND - De Vierhonderdpolderdijk bij Cadzand is weer vrijgegeven na het ernstige ongeval van zaterdagavond waarbij zes fietsers gewond raakten.
Het ongeluk gebeurde rond 18.00 uur op de dijk. Volgens de politie kwamen zes fietsers in botsing met een auto. De auto belandde naast de dijk en zeker één van de fietsen brak in tweeën. Direct na de melding werden twee ambulances, het Belgische traumateam en de traumahelikopter uit Rotterdam opgeroepen. Rond 19.10 uur vertrok het traumateam weer.
Eén slachtoffer is zwaargewond per helikopter naar een ziekenhuis in Rotterdam gebracht. De andere vijf fietsers raakten volgens de politie lichtgewond en zijn ook naar ziekenhuizen vervoerd. De automobiliste is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed van alcohol. De politie benadrukt dat er geen aanwijzingen zijn voor opzet.
De Forensische Opsporing Verkeer heeft op de plek van het ongeval sporenonderzoek gedaan. Nadat dit onderzoek was afgerond, zijn de zes beschadigde fietsen en de auto geborgen. De weg is daarna weer vrijgegeven.
Zie ook:
Scroll naar beneden voor foto's
Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
fietser (18-5-2025 om 16:05)
Sterkte aan de betrokkenen en beterschap voor de gewonde(n)
Mburger (18-5-2025 om 13:21)
Doe ik ook nog even mijn plasje
Drank op klinkt direct zo hevig en aanstootgevend. Terwijl er dagelijks mensen met 'goedgekeurde' medicijnen achter het stuur zitten die heviger uitpakken wat betreft vergelijkbare promillage alcohol. Mensen met anti-depressiva, opioden, anti psychotica of heviger. Na een aantal weken gebruik mag je ermee rijden..... Check https://www.rijveiligmetmedicijnen.nl/ maar eens voor ''de gein''. Dat is een website van de overheid en daar is te bekijken met welk medicijn je mag rijden en welke 'gerelateerde invloed' dat heeft ten opzichte van alcohol a 'verdovings'schaal.
Weet wat je doet is het motto, ben je bewust van. In dit geval is het een krappe bedoening geweest, als je 60 mag is het niet altijd verstandig
piet (18-5-2025 om 12:51)
Al ben je broodnuchter en je komt fietser in een bocht tegen die naast elkaar rijden (iedereen ziet dat regelmatig dus neem ik dat aan ) dan kan je nooit uitwijken ,een Tesla heeft middelen om een ongeval te voorkomen remmen en uitwijken ,maar in zoeken situatie houd het dan blijkbaar op
Michel (18-5-2025 om 10:45)
Aangehouden op verdenking enz enz Maar geen aanwijzing voor opzet. Kom op zeg, als je met drank op, aan het verkeer gaat deelnemen weet je van te voren dat dit niet klopt
Rick Roll (18-5-2025 om 10:36)
Richard moet beter lezen; Er staat verdacht. In andere woorden, ze weten het nog niet. Dus een beetje voorbarige conclusie.
Voor hetzelfde geld reden ze allemaal naast elkaar en kon de automoblist na de bocht niet uitwijken.
Overigens willen we perse drank niet als drugs zien, dus we vragen er gewoon om. Elke andere drugs was verboten geweest na al die ongelukken, maar de alcohol lobby in Nederland is sterker dan de overheid.
Richard (18-5-2025 om 00:32)
ik zeg het nog 1 keer: zatlappen nooit meer een rijbewijs !
Eerste |
Vorige |
|
1 |
|
Volgende |
Laatste |