Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
Geen files

Auto over de kop A58 Nieuw- en Sint Joosland

Toegevoegd: 20-05-2025, 20.22 uur
De auto was volgens de politie over de kop geslagen.
De auto was volgens de politie over de kop geslagen.
© Foto: Eugène Harthoorn
Door: Eugène Harthoorn

NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Bij een eenzijdig ongeval op de A58 bij Nieuw- en Sint Joosland is aan het begin van de avond een auto over de kop geslagen. Voor zover bekend viel het letsel mee. 

De politie, brandweer en ambulancedienst werden omstreeks 19.40 uur met spoed ogperoepen voor een verkeersongeval op de A58 in de rijrichting naar Vlissingen. Door onbekende oorzaak was een jongeman met zijn auto over de kop geslagen en weer op vier wielen terecht gekomen. 

De brandweer heeft de auto veilig gesteld terwijl de politie enkele verklaringen opnam. Bij de bestuurder is een alcohol- en drugstest afgenomen. Een ambulancemedewerker heeft de bestuurder onderzocht. Voor zover bekend viel het letsel mee. De auto is geborgen.

Foto's


Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Ik (21-5-2025 om 08:24)
Wat is dat tegenwoordig, denken er veel automobilisten nu echt dat ze kunnen vliegen? Of krijgen ze geen goeie rijlessen meer.
Cookie-instellingen beheren