Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
3 files van totaal 7 km

Scooterrijder gewond bij botsing met personenauto

Toegevoegd: 21-05-2025, 21.03 uur
Het is niet duidelijk of het slachtoffer naar het ziekenhuis vervoerd is.
Het is niet duidelijk of het slachtoffer naar het ziekenhuis vervoerd is.
© Foto: Ravi Elshout
Door: Ravi Elshout

MIDDELBURG - Op de Londensekaai in Middelburg is woensdagavond een scooterrijder op de achterkant van een auto gebotst. Bij het incident raakte ten minste één persoon gewond.

Het ongeluk gebeurde rond 20.00 uur. Hulpdiensten, waaronder een rapid responder van de ambulancedienst, kwamen met spoed ter plaatse om hulp te verlenen. De gewonde is ter plekke nagekeken. Het is niet duidelijk of het slachtoffer naar het ziekenhuis vervoerd is.

De scooter raakte beschadigd en is door de politie meegenomen omdat deze niet verder kon rijden. Hoe het ongeval kon gebeuren, is niet bekend.

Foto's


Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Iemanddieerbijwas (22-5-2025 om 23:59)
@loes @peter Waren jullie erbij? Misschien nog eens terug naar de basisschool voor een lesje spelling! Nou één lesje? Ik zou zeggen doe groep 3 nog eens over! Domdommerdomst!
peter (22-5-2025 om 20:55)
Loesje heeft het helemaal goed,op de bumper zitten en meestal met gashfndfl spelen en rond zich kijken ,of ze wel gezien worden door andere mensen ,op een manier van kijken mij eens
Richard veenstra (22-5-2025 om 15:59)
Wat knap Loes, dat je het allemaal zo goed weet. Nu nog leren hoe je interpunctie gebruikt, nog even oefenen.
Loes (21-5-2025 om 22:10)
Hoe het kon gebeuren nou lijkt er op dat dit de zoveelste scooter of brommer te dicht op de bumber zit en als die plots moet remmen of iets remt ben je te laat als je er te dicht achterop zit. Althans in de praktijk is het vaak te zien.
Cookie-instellingen beheren