Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
15 files van totaal 58 km

Twee NS-medewerkers mishandeld in trein bij Arnemuiden

Toegevoegd: 21-05-2025, 22.07 uur
Twee NS-medewerkers mishandeld in trein bij Arnemuiden
© Foto: HVZeeland.nl (archief)
Door: Ravi Elshout

ARNEMUIDEN - In een trein ter hoogte van Arnemuiden zijn woensdagavond twee medewerkers van de Nederlandse Spoorwegen (NS) mishandeld. Dat bevestigt een wijkagent van politie Middelburg op Instagram.

De mishandeling vond plaats ter hoogte van Arnemuiden. Wat de aanleiding voor het geweld was, is op dit moment nog niet bekend. De betrokken agent heeft aangifte opgenomen namens de slachtoffers.

Het is nog onduidelijk of er verdachten zijn aangehouden.

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
De hoge hoed (23-5-2025 om 16:08)
@VdVonck, met het vergrendelen van de trein bedoel ik natuurlijk een situatie waarbij de conducteurs weg kunnen lopen van het conflict en hierna wacht de trein bij het station op de politie, zonder dat de dader kan ontsnappen. Mocht er gevaar zijn voor de conducteur -en of reizigers,, dan is het natuurlijk logisch dat dit niet de bedoeling is en dat de deuren open gaan zodra de trein stilstaat. Gelukkig hangen er camera's in de treinen, dus misschien kunnen ze dit stuk uitschot nog vinden als hij nog in NL verblijft.
Tim Fakkeldij (23-5-2025 om 11:28)
@ Thijs: Mag ik jou reactie niet begrijpen, bij wie moet er een been worden afgehakt, bij de NS mede werker of bij een overtreder? En volgens mij bescheiden mening, als je een boete krijgt is het toch eigen schuld?
VdVonck (22-5-2025 om 19:32)
De trein vergrendelen? Wat denk je dat er dan gebeurt als ze bijvoorbeeld meerdere mensen tegen zich hebben? NS personeel kiest voor hun eigen veiligheid en terecht. Je werkgever stuurt je zonder enige bescherming richting de steeds meer agressieve 'reizigers'. De aanleiding is niet bekend en ook niet relevant. Ze moeten gewoon hun klauwen thuis houden. Wat betreft de trieste opmerking Jantje en Pietje, dat is toch wel zo zielig en oud om te zeggen. Alsof iedereen met een kleurtje een moeilijke naam heeft en op Arnemuiden gebeurd altijd genoeg waar ze vaak wel dat soort namen voeren. Kleur doet er niet toe. Nogmaals gewoon je klauwen thuis houden, bruin, wit, geel, zwart, oranje alles en iedereen heeft dit te doen. Simpel
Moeder (22-5-2025 om 17:30)
Van mij mogen conducteurs pepperspray bij zich hebben en gebruiken als 't nodig is..
Thijs (22-5-2025 om 17:05)
"Het is nog onduidelijk of er verdachten zijn aangehouden." Nee natuurlijk niet want ze waren zeker te druk met het aannaaien van boetes bij eerlijke burgers die even een foutje maken. Want het doel, zo veel mogelijk geld afhandig maken van mensen om te kunnen verspillen aan oorlog en klimaathysterie, heiligt uiteraard de middelen. Dat is wat hier ook vaak genoeg bevestigd wordt door een bepaald slag mensen. Hak je been er maar af, dan kan je ook niet te hard rijden... En terwijl het plebs genaaid wordt lachten de criminelen en het tuig de ballen uit hun broek en de deugmensen zagen dat het goed was...
Mats (22-5-2025 om 13:22)
Krein, niet eruit maar ervoor...
Cookie-instellingen beheren