Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Jaap (10-6-2025 om 11:44)
Kaarsrechte, rustige weg, hoe krijgen ze het voor elkaar, je zal er maar tussen zitten. Het verkeersinzicht en voertuigbeheersing staan weer hoog in het vaandel in onze provincie, zoals elke dag, bravo.
fietser (10-6-2025 om 11:31)
Te hard en te kort achter elkaar rijden. Niet goed opletten als de voorganger moet afremmen. Niet de 1e en zeker niet de laatste. Wegen zijn niet gevaarlijk, zijn de mensen die er gebruik van maken met een voertuig.
Eerste |
Vorige |
|
1 |
|
Volgende |
Laatste |