Vrachtwagen verliest lading na ongeval A58 Krabbendijke

KRABBENDIJKE – Op de A58 tussen Krabbendijke en Rilland is vrijdagmiddag bij een botsing een vrachtwagen zijn lading verloren. Er raakte niemand gewond. Wel ontstond er een flinke vertraging.
Omstreeks 13.10 uur kwamen twee vrachtwagens met elkaar in botsing op de A58 op de rijbaan in de richting van Bergen op Zoom. Hierbij raakte één van de vrachtwagens zwaar beschadigd. De chauffeur raakte ook zijn lading met korrels kwijt. De korrels belandden op de snelweg.
De brandweer kwam met meerdere eenheden ter plaatse om de weg vrij te maken. Bergingsbedrijf De Moor zal beide vrachtwagens gaan bergen. Bij het ongeval raakte niemand gewond. Wel is er een ernstige vertraging op de A58 in de richting van Bergen op Zoom. Rond 14.55 uur stond er zo'n 10 kilometer file.
Inmiddels is de file iets afgenomen maar er is nog altijd sprake van een kilometerslange file. Het verkeer moet rekening houden met een extra reistijd tot 40 minuten. De verkeershinder zal volgens Rijkswaterstaat ook nog wel even duren. "Ondanks de inzet van de zoab-cleaner duurt het schoonmaken langer dan verwacht. De afhandeling duurt tot rond 19:00 uur. Tot die tijd is omrijden sneller."
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

22 september 2023

21 september 2023

21 september 2023

21 september 2023